מי אנחנו

מי אנחנו?

שירלי דיין (Ph.D)

מייסדת, מנכלי"ת

שירלי דיין , מטפלת מומחית ברפואה סינית ויפנית, מביאה איתה 20 שנות ניסיון במגוון עולמות תוכן אקדמיים מערביים, רפואה משלימה וטכנולוגיה חדשנית ופורצת דרך לטיפול בכאב. השילוב הייחודי של השכלתה הרחבה וניסיונה העשיר כפסיכותרפיסטית יחד עם הכשרותיה במגוון פרקטיקות שמקורן במזרח הרחוק, מזמן ללקוחותיה מענה רפואי מותאם אישית במסגרת תפיסה טיפולית הוליסטית כוללת.

לשירלי תואר Ph.D בפסיכותרפיה הוליסטית מטעם FCE California University בארה"ב, MA בפסיכותרפיה הוליסטית מאוניברסיטת בירקהם בגרמניה ו- BA במדעי החברה עם מיקוד בפסיכולוגיה מהאוניברסיטה הפתוחה.

היא בוגרת תכנית ההכשרה לאונקולוגיה והמטולוגיה סינית מטעם מרכז רפואי בלינסון. ההתמחות שלה בבית חולים Hangzhou בסין כללה תחומי רפואה פנימית ,ראומטיזם, דיקור, אונקולוגיה וגינקולוגיה. בין הכשרותיה: רפואה יפנית וטכניקות מגע, סו-ג'ק – דיקור קוריאני, פרחי באך, ארומתרפיה, רוקחות טבעית, טריגר פוינטס, אקסס בארס, חובשות רפואית, NLP ומגוון טכניקות עיסוי.

היא משמשת גם כמרצה מוערכת ללימודי פסיכותרפיה במכללת רידמן לרפואה משלימה ואינטגרטיבית

נטע דיין גאנה

מייסדת, מנכלי"ת

נטע מביאה איתה ניסיון עשיר ומשמעותי בניהול בכיר בתעשיית הרכב.

בעשור האחרון מילאה שורה של תפקידים בתחומי המנהלה, הכספים, השירות והתפעול. בתפקידה האחרון שימשה סמנכ"לית כספים ומשאבי אנוש של יחידה עסקית גדולה.

כמנכ"לית ד"ר סינית, היא מובילה את כלל תהליכי הניהול, השירות והתפעול במרפאה: אחריות לתפיסת שירות כוללת, קשר עם מטופלים, עבודה מול שותפים אסטרטגיים וספקים, פיתוח עסקי, ניהול פיננסי וטיפוח רוח צוות. 

החזון של הקליניקה שלנו הוא לתת מענה רפואי מקיף וכולל לכל אוכלוסית הסביבה, אנו מבינים את מצוקת התורים המתמשכת ובעקבות זאת החלטנו לאפשר לציבור הרחב להגיע לרופאים מומחים גם מחוץ לשורות בתי וקופות החולים.