ד"ר יניב ציפורי – מומחה יילוד וגינקולוגיה

ד"ר יניב צפורי

מומחיות: יילוד וגינקולוגיה

תחומי טיפול: אולטרסאונד מיילדותי, רפואת האם והעובר.

מומחיותו של ד"ר צפורי היא בביצוע מגוון בדיקות אולטרסאונד מיילדותי, כולל שקיפות עורפית, סקירת מערכות מוקדמת, סקירת מערכות שנייה, בדיקת התפתחות של השליש השלישי וסקירה מכוונת למערכות העובר השונות, וכן מעקב אחר הריונות בסיכון גבוה כגון הריונות מרובה עוברים, סוכרת הריונית, פיגור גדילה תוך רחמי (IUGR) עם שילוב של בדיקות דופלר.

כללית מושלם, מכבי שב"ן, הסדר עם כל חברות הביטוח

ד"ר צפורי

ד"ר צפורי הוא בוגר בית הספר לרפואה של אוניברסיטת Semmelweis, בודפשט, הונגריה. את התמחותו ביילוד וגינקולוגיה סיים במרכז הרפואי רמב"ם. לאחר מכן יצא ד"ר צפורי עם משפחתו לגינאה המשוונית על מנת לעסוק ביילוד וגינקולוגיה כללית. הוא המשיך להתמחות-על ברפואת האם והעובר, עם התמקדות באולטרסאונד מיילדותי, בין השנים 2012-2015, במרכז הרפואי Royal Women's Hospital, מלבורן, אוסטרליה, והוכר על ידי איגוד המיילדות האוסטרלי/ניו זילנדי RANZCOG. משם המשיך להתמחות-על נוספת ברפואת האם והעובר, בין השנים 2015-2017, במרכז הרפואי St. Michael's Hospital, טורונטו, קנדה, והוכר על ידי University of Toronto.

עם הנסיון המיילדותי הרב שרכש חזר ד"ר צפורי לחטיבת נשים ומיילדות במרכז הרפואי רמב"ם, שם משמש כרופא בכיר במערך המיילדותי של המרכז הרפואי רמב"ם שכולל את מכון האולטרסאונד, מעקבי הריון בסיכון גבוה, חדרי לידה, וכן מנהל מחלקת יולדות ב'.

במהלך השנים ד"ר צפורי ערך מחקרים חשובים אשר התפרסמו בעיתונים רפואיים מובילים. תחומי המחקר העיקריים בהם עוסק: ניבוי סיבוכי הריון באמצעות אולטרה-סאונד, השפעת צלסטון להבשלת ריאות העובר על האם והעובר, גורמים המשפיעים על הצלחת לידה ספונטנית עם דגש על שלב הלידה שני ועוד. עבודותיו הוצגו בכנסים רבים ואף זכו לפרסים.

ד"ר צפורי חבר בהסתדרות הרופאים בישראל (הר"י), באיגוד הישראלי למיילדות בגינקולוגיה, בחברה הישראלית לאולטרסאונד במיילדות וגינקולוגיה ובחברה הבין-לאומית לאולטרסאונד במיילדות וגינקולוגיה ISUOG.

דברו איתנו

יש לכם שאלה? צריכים עזרה? כתבו לנו ונחזור אליכם בהקדם

או חייגו: 077-230-7000

מענה קולי 7\24 053-9956751